KONST / Litografier / Färgseriegrafi 12678241
nr 1267 8241
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
(1934-2002), Frankrike
Färgseriegrafi, Komposition. Signerad, numrerad 136/200. Motivet: 61x61 cm
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral), fransk bildkonstnär född 1934, död 2002.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 5 augusti 2019
kl 20:06:35
3/8 08:55:08
1.500 kr
5/8 20:00:02
Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)
Läs mer om Jean-Pierre Vasarely (Yvaral)